Vizitky Premium od společnosti Vistaprint
...KOUZLO PALIČKOVANÉ KRAJKY...
Přidávám článeček, který pro nás napsala Liduška Holá.
V pátek 2.7.2010 jsme se s kolegyněmi z kurzu paličkování vydaly do Žďáru nad Sázavou na vernisáž výstavy a vyhodnocení soutěže "Rozkvetlá země".
V krásném prostředí regionálního muzea ve staré tvrzi byly pěkně naaranžované všechny soutěžní práce ze všech kategorií. Vernisáž zahájila paní Lánová, pracovnice střediska volného času Activa (dříve Dům dětí a mládeže). Mezi přítomnými byly i známé tváře - paní Lenka Malátová a Iva Vanžurová.
V kategorii dospělých se umístila na 1.místě Alena Pozorská, na 2.místě Olga Mikulášová a na 3.místě Hana Josífková. Dále byly uděleny i zvláštní ceny Ivě Vanžurové a Jaroslavě Mrázkové - ta se
jako jediná prezentovala šitou krajkou, a jak krásnou! Překvapivě bohatá byla účast v dětské kategorii - je vidět, že se zde práci s dětmi pečlivě věnují. Fotečky bohužel nemám, ve výstavní místnosti bylo dost málo světla, práce vystavené pečlivě za sklem, takže focení vcelku nemožné.
Všechny práce si můžete prohlédnout na stránkách www.ddmzdar.cz. Ve vyhledávači klikněte na Activa - středisko volného času a na titulní stránce si najdete Krajka 2010 - Přehled prací. Před jmény účastnic jsou čísla 1,2,3 a po jejich rozkliknutí se otevřou fotografie. Umístění na dalších pozicích se mi nepodařilo zjistit, na můj dotaz mi p.Lánová sdělila, že  chybějící pořadí bude uveřejněno na stránkách DDM až v září. Jsou totiž prázdniny a pracovníci této organizace se věnují dětem na táborech.
                                                                       Ludmila Holá
17.07.2010 15:01:46
lemul

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (9851 | 34%)
Ne (9401 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one