Vizitky Premium od společnosti Vistaprint
...KOUZLO PALIČKOVANÉ KRAJKY...

PARAVÁNY - info

...ve městě
Vaison-La- Romaine v oblasti Provence - Marseille.

Kdo by si chtěl odskočit
na výstavu, tak od 27.4. do 22.6.

Šestiúhelníky budou vystaveny již při vernisáži výstavy v Klatovech – muzeum Hostašova 1 - Vernisáž 20.6. v 17 hodin

Český paraván nyní putuje do malebného městečka CUIJK v Holandsku, poté bude převezen též do Klatov. Možná stihne vernisáž. Měl by doputovat do Klatov 20.6., záleží na hodině dodání.

Dvojitá derniéra šestiúhelníků by měla proběhnou na listopadových krajkářských trzích v Praze a ve Valmezu.

1.jpg
1_0001.jpg
Info a fotečky nám poskytla Iva Velísková:

Před týdnem jsem dostala z Francie malý dárek. Je to katalog z výstavy paravánů v Maroku a nějaké ofocené výstřižky z novin, kde se zmiňují o této výstavě. Jelikož já francouzky umím pouze dvě slova, jak je známo z květnové vernisáže v Kroměříži, tak jsem si opravdu početla :-(
Nicméně jsem telefonovala s Michalem Burdou, který na vernisáži tlumočil a ten už měl stejný dárek doma. Ujistil mě, že při překladu informací došlo asi ke zmatení a proto můžeme směle kandidovat do voleb, neboť v katalogu jsme uvedeny jako krajkářky ze Zlína, Republiky Moravské :-)
Já k tomu dodám jen to, že z 58 krajkářek, které tento projekt podpořily, na papíře zbylo pouhých 50. Jako vyučená tiskařka bych mohla případným zájemcům upřesnit popis TISKAŘSKÉHO ŠOTKA a dodat, že :" Papír snese všechno!"

Doufám milé krajkářky, že vás tato skutečnost nerozladí. I nám se nitka sem tam zatoulá jinam... Všem se za vzniklé nepřesnosti omlouvám a nezbývá mi než věřit, že se nad tím pousmějete stejně jako já. Odměnou vám budiž ujištění pana Couturiera, že náš paličkovaný paraván byl v Africe nejvíce obdivován a moje prohlášení, že už jste SVĚTOVÉ!!!

S posdravem Iva Velísková

katalog.jpg
Rabat_Maroko_prosinec_2011.jpg
svetovy_tisk.jpg

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (9851 | 34%)
Ne (9405 | 33%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one